Новинка
-20%
-20%влевовправо
Сукня сорочка літня з рюшами довга синя
- В наявності
- Код: 1332.4047
1 990 ₴
1 590 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купить пояс можно здесь
Шикарное городское платье в ассортименте интернет-магазина ST-Seventeen. Наряд выполнен в практичном синем цвете и представлен с длиной за колено. Сексуальный вырез посередине платья, сборка рюшей на рукаве и юбке, а также всеми полюбившийся воротник стойка. Каждый декоративный элемент и фурнитура над которой поработали лучшие дизайнеры создает целостный, неповторимый образ женственности и красоты.
*наявність потрібного розміру уточняти у менеджера
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seventeen |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина сукні | Міді |
| Колір | Синій |
| Міжнародний розмір | S |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Сезон | Літо |
| Склад | 80 % котон 20% полиэстер |
| Стиль | Casual |
| Тип тканини | Softshell |
| Фасон рукава | Короткий |
| Фасон сукні | А-силует |
| Шлейф | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Пошиття | Фабричний |
- Ціна: 1 590 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника






