ТОП ПРОДАЖІВ

влевовправо
Вечірня сукня Енна великого розміру приталена міді лавандова
- В наявності
- Код: 702222
2 430 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Детали: округлая форма горловины, отрезная линия талии, длина-миди, платье украшает декоративная тесьма. Застёжка - молния и пуговица.
Артикул: 0702222
Ткань: поливискоза
Состав: 100% полиэстер
Сезон: весна-лето
Размерный ряд: 50
Ткань: поливискоза
Состав: 100% полиэстер
Сезон: весна-лето
Размерный ряд: 50

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Peony |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина сукні | Міді |
| Колір | Бузковий |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 118 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/56 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% полиэстер |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон сукні | Міді |
| Шлейф | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Пошиття | Фабричний |
| Розмір | 50 |
| Тканина | поливискоза |
- Ціна: 2 430 ₴



