ТОП ПРОДАЖІВ
-31%
-31%влевовправо
Куртка жіноча коротка демісезонна LS-8893-10
- В наявності
- Код: 41367
2 570 ₴
1 780 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча вітровка (бомбер) з капюшоном. Деталі: вільний фасон, довгий рукав зі спущеною лінією плеча і широкий капюшон на зав'язках. По боках кишені без застібки. Знизу, на комірі та рукавах - трикотажний довяз. Застібка на блискавку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Woyz |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Міжнародний розмір | L |
| Вид куртки | Бомбер |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 70%Polyester; 30%Cotton |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Бежевий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 62 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 42, 44, 46, 48 |
- Ціна: 1 780 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: поліетиленовий пакет із логотипом виробника










