-48%Літнє трикотажне плаття в полоску міді синє
- В наявності
- Код: П630
840 ₴
440 ₴
РОЗМІРНА СІТКА

Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Фахова консультація менеджера по вибору моделі літньої сукні, яка найбільше вам підходить
- Обмін/Повернення якщо не підійшла
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продаючи вам товари, ми гарантуємо , що купуючи у нас ви отримуєте товар, який відповідає опису і представленим фото.
Тому не потрібно турбуватись про те, що вам може не приїхати замовлена річ.
Роблячи оплату 100% на карту ви економите ваші гроші, оскільки не оплачуєте комісію за перерахування коштів.
Доставку сплачує Покупець.
Способи оплати за товар:
1. Безготівковий розрахунок - оплата на карту Приват, сплачуєте 100% вартості товару. При такому розрахунку немає комісії Нової Пошти за переказ коштів.
2. Оплата на Новій Пошті при отриманні.
Ви сплачуєте покупку на пошті, при цьому комісія складає: 20 грн.+2% від суми замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FYG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Довжина сукні | Міді |
| Колір | Темно-синій |
| Міжнародний розмір | S |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 69 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Сезон | Літо |
| Склад | котон 95% еластан 5% |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Фасон сукні | Міді |
| Шлейф | Ні |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Основні | |
| Довжина від горловини до низу вироба | 125 см |
| Сілует | Напівприлеглий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Немає |
| Оздоблення та прикраси | Немає |
| Пошиття | Фабричний |
- Ціна: 440 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника




