-20%Сукня шифонна з довгим рукавом міді з квітковим принтом, а силует сіра 46
- В наявності
- Код: 42969/1
1 970 ₴
1 570 ₴
Шифонова сукня міді з квітковим принтом та довгим рукавом – елегантний силует та легкість
Стильна шифонова сукня міді ніжним з квітковим принтом гарний вибір для повсякденних і вечірніх образів. Легка тканина шифон із підкладкою з штапелю забезпечує комфорт і непрозорість. Модель відрізна по талії, що дозволяє підкреслити фігуру, а пояс у комплекті додає елегантності. Комір-стійка і довгі рукави з манжетами на ґудзику створюють завершений стильний вигляд. Застібка на ґудзик ззаду гарантує акуратність і зручність.
- Тканина: шифон
- Відтінки: білий з блакитним
- Склад:
100% поліестер - Температурний режим: весна-літо +20-30 °С
- Розмірна сітка: 44 46 48 50 52
- Розмірність: повномірна, йде розмір у розмір, не оверсайз
- Довжина : 116 см
- Реальні огляди товару та власні фото
- Фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, гарно сідає по фігурі, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
ЗАМІРИ ВИРОБУ ПО РОЗМІРАХ

СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продаючи вам товари, ми гарантуємо , що купуючи у нас ви отримуєте товар, який відповідає опису і представленим фото.
Тому не потрібно турбуватись про те, що вам може не приїхати замовлена річ.
Роблячи оплату 100% на карту ви економите ваші гроші, оскільки не оплачуєте комісію за перерахування коштів.
Доставку сплачує Покупець.
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Коктейльне плаття |
| Виробник | Модний острів |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Шифон |
| Фасон сукні | А-силует |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват талії | 74 см |
| Обхват грудей | 92 см |
| Стиль | Casual |
| Сезон | Весна/Літо |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | 100% поліестер |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
- Ціна: 1 570 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника

