-14%Куртка бомбер жіноча весняна еко шкіра коричнева
- В наявності
- Код: М0001
4 180 ₴
3 580 ₴
Замовляйте модний бомбер з еко шкіри - стиль та комфорт на кожен день :
- Реальні огляди товару та власні фото
- Фабричне пошиття Харків - рівні шви, правильна форма, гарно сідає по фігурі, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Працюємо напряму з виробником
Стильна жіноча куртка бомбер з приємної на дотик м'якої еко шкіри відтінку теплого шоколаду
Трендовий фасон бейкерської куртки: вільний крій оверсайз, спущене плече, комір стійка на кнопках. Застібка блискавка, надійна фурнітура: набивні кнопки. Кишені: прорізні горизонтальні, з накладгими клапанами з кнопками. Виглядає трендово і дорого6 гарна модель для створенння модних образів. Замшеві штани, що на фото, теж можна придбати у нашому магазині: Нова весняна колекція.
- Верх: еко шкіра
- Відтінок: шоколадний
- Температурний режим: весна-осінь-літо +10-25 °С
- Утеплювач: без утеплення
- Внутрішня підкладка: віскозна
- Розміри: 40, 42, фасон оверсайз
- Довжина : 62 см
ЗАМІРИ КУРТКИ ПО РОЗМІРАХ:
40 р (XS-S): Півобхват грудей (ПОГ) - 60 см, півобхват талії (ПОТ) 59 см, довжина рукава 58см, довжина куртки зі стійкою 62 см
Гарно сідає на груди 86-92 см , талія 60-74, бедра 88-102 см
42 р (M-L) : Півобхват грудей (ПОГ) - 63 см, півобхват талії (ПОТ) 62 см, довжина рукава 59 см, довжина куртки зі стійкою 62 см
Гарно сідає на груди 92-102 см , талія 74-84, бедра 102-114 см
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ШКІРЯНОЇ КУРТКИ БОМБЕРА
- Модний дизайн, що додає образу стилю та ефектності
- Гарячий тренд і практичність в одній моделі
- Для прохолодної погоди весною та вліту
КОМУ ПІДІЙДЕ ЦЯ МОДЕЛЬ ВЕСНЯНОЇ КУРТКИ ?
✔ Для жінок, які цінують якість та добротний крій у верхньому одязі
✔ Для усіх типів фігури - універсальний фасон, що гарно сідає на будь-які параметри
✔ Для тих, хто любить модні тренди, і завжди тримає руку на пульсі моди - стильна новинка, в яку варто інвестувати зараз, оскільки буде актуальна на наступні сезони



СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Woyz |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40 |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 95 см |
| Міжнародний розмір | XS/S |
| Вид куртки | Байкер-куртка |
| Тип тканини | Замша |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% поліестер |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Шоколад |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 62 см |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Особливості | З карманом, На блискавці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
- Ціна: 3 580 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: поліетиленовий пакет з логотипом виробника










