ТОП ПРОДАЖІВ
-15%
-15%Укорочений жіночий тренч жакет двобортний із затяжками на талії шоколад
- В наявності
- Код: Q-106
3 350 ₴
2 850 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seventeen |
| Країна виробник | Україна |
| Вид плащів | Двобортний |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 57 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 67% бавовна, 7% нейлон,26% поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Відкладний |
| Тип матеріалу | Натуральний |
| Тип тканини | Плащівка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул моделі | 2010.5232 |
| Декоративні елементи | пата, відлітні кокетки |
| Довжина виробу | S-M=122 см, L-XL=124,5 см |
| Довжина рукава | S-M=63 см, L-XL=64 см |
| Догляд за одягом | ручне прання до 30° |
| Колекція | Basic |
| Колір | Шоколад |
| Комплектація | тренч |
| Конструктивні елементи | двобортний, підкладка, лацкан |
| Матеріал | італійська-водонепроникна плащівка |
| Назва | Тренч 2010.5232 |
| Наявність | В наявності |
| Популярність | 49730 |
| Розмір | S-M |
| Фурнітура | ґудзики |
- Ціна: 2 850 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання виробника: картонна коробка

