НОВИНКА

Чорна жилетка дута жіноча демісезонна тепла Lily оверсайз Рожевий
- В наявності
- Код: Lily
2 590 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Woyz |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Безрукавка |
| Вид утеплювача | Штучний пух |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 58 см |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Колір | Рожевий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват талії | 95 см |
| Особливості | З карманом, На блискавці |
| Розмір жіночого одягу (UA) | oversize 42-46 |
| Сезон | Зима |
| Силует | Розширений |
| Склад | поліестер 65% котон 35% |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Плащівка |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
- Ціна: 2 590 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: картонна коробка, поліетиленовий пакет

