-19%Сукня сорочка жіноча замшева коротка з поясом оливкова
- В наявності
- Код: 2201.6067
2 080 ₴
1 680 ₴
РОЗМІРНА СІТКА

Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Професійна консультація менеджера як купити тепле плаття
- Обмін/Повернення якщо не підійшла
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продаючи вам товари, ми гарантуємо , що купуючи у нас ви отримуєте товар, який відповідає опису і представленим фото.
Тому не потрібно турбуватись про те, що вам може не приїхати замовлена річ.
Роблячи оплату 100% на карту ви економите ваші гроші, оскільки не оплачуєте комісію за перерахування коштів.
Доставку сплачує Покупець.
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seventeen |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина сукні | Міді |
| Колір | Оливковий |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | поліестер 94% та еластан 6% |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип тканини | Замша |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон сукні | Сукня - сорочка |
| Шлейф | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Пошиття | Фабричний |
- Ціна: 1 680 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника





