-20%Біла літня вишита сукня з прошви довга а силуету
- В наявності
2 050 ₴
1 650 ₴
РОЗМІРНА СІТКА

Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Фахова консультація менеджера по вибору моделі жіночої літньої сукні, яка найбільше вам підходить
- Обмін/Повернення якщо не підійшла
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продаючи вам товари, ми гарантуємо , що купуючи у нас ви отримуєте товар, який відповідає опису і представленим фото.
Тому не потрібно турбуватись про те, що вам може не приїхати замовлена річ.
Роблячи оплату 100% на карту ви економите ваші гроші, оскільки не оплачуєте комісію за перерахування коштів.
Доставку сплачує Покупець.
Способи оплати за товар:
1. Безготівковий розрахунок - оплата на карту Приват, сплачуєте 100% вартості товару. При такому розрахунку немає комісії Нової Пошти за переказ коштів.
2. Оплата на Новій Пошті при отриманні.
Ви сплачуєте покупку на пошті, при цьому комісія складає: 20 грн.+2% від суми замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% котон |
| Стан | Новий |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Вид виробу | Сукні |
- Ціна: 1 650 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника



