ТОП ПРОДАЖІВ
-27%
-27%влевовправо
Жилетка жіноча приталена екошкіра стильна тренд 2025 чорна
- В наявності
1 490 ₴
1 090 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний жилет з V-подібним вирізом горловини та фігурним низом. Лінія грудей з виточками. Декорований "листочками" з боків зпереду. Застібається на кнопки.
Заміри виробу в 44 розмірі:
- довжина виробу по спинці - 53 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Класичний жакет |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 71 см |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Сезон | Літо |
| Силует | Напівприлеглий |
| Склад | 50% поліестер, 45% віскоза, 5% вовна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
- Ціна: 1 090 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника




