Легкий літній костюм жіночий двійка брючний - стиль, комфорт і легкість літа
Трендовий костюм-двійка зі штанами та кімоно. Узор - соти. Кімоно без застібок з рукавами-кльош. Розкльошені штани на резинці, без застібок.
На моделі представлений 44 розмір.
Заміри кімоно:
- довжина виробу – 75 см;
- довжина рукава – 61 см.
Заміри штанів:
- довжина зовнішнього шва – 107 см;
- довжина внутрішнього шва – 78 см.
Замовляйте літні костюми прямо зараз на AnaSol-Style!
ВІДШИВАЄТЬСЯ В РОЗМІРАХ
44 - 46 46 - 48 50 - 52
*наявність потрібного розміру уточняти у менеджера
РОЗМІРНА СІТКА

Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Фахова консультація менеджера по вибору моделі жіночого літнього костюма
- Обмін/Повернення якщо не підійшла
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продаючи вам товари, ми гарантуємо , що купуючи у нас ви отримуєте товар, який відповідає опису і представленим фото.
Тому не потрібно турбуватись про те, що вам може не приїхати замовлена річ.
Роблячи оплату 100% на карту ви економите ваші гроші, оскільки не оплачуєте комісію за перерахування коштів.
Доставку сплачує Покупець.
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Сорочка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Віскоза |
| Склад | 100% віскоза |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип коміра | Відкладний |
| Довжина рукава вироба | 40 см |
| Фасон рукава | Короткий |
| Застібка | Гудзики |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, Сорочка |
| Міжнародний розмір | S |
- Ціна: 1 540 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника


