Новинка
-22%
-22%влевовправо
Літня сукня з квітковим принтом довжини міді жовта
- В наявності
1 810 ₴
1 410 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плаття з шифону в квітковий принт з еластичним поясом. Модель з глибоким V-подібним вирізом по горловині та відкритою спинкою. Знизу модель доповнена широкої оборкою. Підкладка з бавовни. Комплектується поясом з основного матеріалу.
На моделі 44 розмір.
- довжина виробу – 105,5 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Довжина сукні | Міді |
| Застібка | Блискавка, Гудзики |
| Колір | Жовтий |
| Міжнародний розмір | L |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% котон |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Softshell |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Фасон сукні | А-силует |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 1 410 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника






