Новинка
-29%
-29%влевовправо
Літнє плаття туніка жіноча пляжна довга з розрізом на нозі рожева
- В наявності
1 390 ₴
990 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Льняна сукня-максі вільного крою. Модель без рукавів з V-подібним вирізом горловини. Перед доповненим високим розрізом, спинка декорована вирізами. Без застібок.
На моделі представлено 44 розміри.
- довжина виробу – 136 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Колір | Рожевий |
| Міжнародний розмір | L |
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Склад | 100% котон |
| Стан | Новий |
- Ціна: 990 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника




