РОЗПРОДАЖ
-17%
-17%Стильне джинсове плаття жіноче А-силует на ґудзиках із пишними довгими рукавами міді чорне 44
- В наявності
- Код: 90832
2 290 ₴
1 890 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Довжина сукні | Міді |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
| Колір | Синій |
| Міжнародний розмір | S |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Сезон | Весна/Літо |
| Склад | 100% котон |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Фасон сукні | А-силует |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 1 890 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника

