Новинка
-20%
-20%Біла стильна джинсова сукня сорочка з довгими рукавами з поясом довжини міді на ґудзиках 46
- В наявності
- Код: 901270
2 450 ₴
1 950 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Виробник | Модний острів |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон сукні | Сукня - сорочка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | 97% бавовна, 3% еластан |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Пояс, Гудзики |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Так |
- Ціна: 1 950 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника

