-21%Блузка сорочка жіноча з пишними довгими рукавами з вишивкою оверсайз бежева
- В наявності
- Код: 902013
1 950 ₴
1 550 ₴
Блузка сорочка жіноча з пишними довгими рукавами з вишивкою оверсайз
Блузка з високоякісного турецького матеріалу. Модель із круглою горловиною та рукавами-реглан. Манжети із застібкою на ґудзик. Декорована об'ємним візерунком. Застібається на ґудзики.
Заміри виробу в 44-46 розмірі:
- довжина виробу – 68 см;
- довжина рукава – 68 см.
Модель на фото: зріст 170 см, одягнуто на параметри 88-66-95 розмір 44-46
Якщо Ви хочете виглядати ефектно та цінуєте комфорт, ця модель блузки саме для Вас. Фасон оверсайз гарно сідає по фігурі та забезпечує легкість та комфорт для тіла в жарку погоду.
Звертайтесь - визначимо розмір, який підійде саме Вам. Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти. Обмін та повернення.
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ
Купити блузку жіночу недорого з Нової колекції на AnaSol-Style!



РОЗМІРНА СІТКА
44-46 46-48 48-50

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Гігроскопічність |
| Візерунки і принти | Вишиті візерунки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Бежевий |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват шиї | 36 см |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Силует | Прямий |
| Склад | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Блузочная тканина |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасони | Прямий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
- Ціна: 1 550 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника




