
Стильний літній костюм жіночий з спідницею міді з жилеткою синій
- В наявності
- Код: 43925
1 610 ₴
Стильний літній костюм жіночий з спідницею міді з жилеткою
Костюм із жилетом на пряжці та спідницею міді в сучасному елегантному стилі.
Жилет із запахом підкреслює лінію талії та застібається на пряжку. Спідниця зі складками спереду застібається на блискавку та доповнена кишенями, а також декоративними клапанами ззаду.
Модель підійде для повсякденних образів, роботи, зустрічей та поїздок.
Добре поєднується з туфлями човниками, мюлями, компактною сумочкою та виразними прикрасами.
На моделі представлений 46 розмір:
Заміри жилета:
- довжина по спинці – 52 см.
Заміри спідниці:
- довжина виробу – 91 см;
Склад - 50% віскоза , 50% поліестер
Модель на фото: зріст 173 см, одягнуто на параметри 88-64-92 розмір 46
Якщо ви шукаєте, який літній жіночий костюм купити, ця модель стане чудовим вибором. Вона підійде тим жінкам, хто хоче виглядати максимально ефектно та стильно. Фасон сукні вдало підкреслює фігуру. Матеріал дихає і дарує відчуття легкості протягом усього дня.
Звертайтесь - визначимо розмір, який підійде саме Вам. Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти. Обмін та повернення.
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ
Замовляйте жіночі костюми прямо зараз на AnaSol-Style!



РОЗМІРНА СІТКА
46 48 50 52
РОЗМІРНА СІТКА

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Верх | Жилет |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Синій |
| Костюм складається з | спідниця, Жилет |
| Низ | Спідниця |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Сезон | Весна/Літо |
| Склад | 50% віскоза, 50% поліестер |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Декольте |
| Фасон рукава | Без рукава |
- Ціна: 1 610 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника






