Стильна сукня жіноча лляна з плечиками міді
Елегантна сукня мiдi з жатого льону з підплічниками та поясом створює сучасний і жіночний силует. Червоний відтінок робить образ більш виразним.
Верх моделі створює чітку лінію плечей. Пояс акцентує талію, спідниця м’яко розширюється донизу. Ззаду розташована застібка на ґудзики.
Модель підійде для прогулянок, зустрічей, відпочинку, подорожей і повсякденних образів.
Добре поєднується з босоніжками, сандалями, сумками зі шкіри або текстилю та виразними сережками.
Заміри виробу в 44 розмірі:
- довжина по спинці – 126,5 см
- Розліт плечовий - 37 см
- склад - 50% бавовна, 50% поліестер
Модель на фото: зріст 173 см, одягнуто на параметри 84-60-92 розмір 44
Якщо вам потрібно виглядати ефектно та максимально елегантно, оберіть цю модель сукні. Якість виробу забезпечує фабричне пошиття, натуральна дихаюча тканина що не втрачає форми та кольору протягом тривалого використання
Звертайтесь - визначимо розмір, який підійде саме Вам. Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти. Обмін та повернення.
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ

Купити елегантну сукню прямо зараз на AnaSol-Style!



РОЗМІРНА СІТКА
44 46 48 50

Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Професійна консультація менеджера як купити нарядне молодіжне плаття
- Обмін/Повернення якщо не підійшла
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продаючи вам товари, ми гарантуємо , що купуючи у нас ви отримуєте товар, який відповідає опису і представленим фото.
Тому не потрібно турбуватись про те, що вам може не приїхати замовлена річ.
Роблячи оплату 100% на карту ви економите ваші гроші, оскільки не оплачуєте комісію за перерахування коштів.
Доставку сплачує Покупець.
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Довжина сукні | Міді |
| Колір | Червоний |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Сезон | Весна/Літо |
| Склад | 50% бавовна, 50% поліестер |
| Стан | Новий |
| Стиль | Романтичний |
| Тип тканини | Льон |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Фасон сукні | Міді |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 1 840 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника







