-21%Стильний літній брючний костюм жіночий лляний двубортний вільного крою м’ятний
- В наявності
- Код: 43924/1
1 910 ₴
1 510 ₴
Стильний літній брючний костюм жіночий лляний двубортний вільного крою
Елегантний костюм м’ятного кольору з двобортним жилетом і брюками створює сучасний та акуратний образ. Ніжний відтінок освіжає зовнішній вигляд і додає легкості стилю.
Жилет без рукавів доповнений декоративними клапанами. Штани застібаються на блискавку, мають бокові кишені та знімний елемент по низу, завдяки якому їх можна носити у двох різних фасонах - залишати прямими або формувати більш звужений силует.
Така модель стане вдалим вибором для роботи, зустрічей або щоденних образів.
Костюм гармонійно поєднується з класичним світлими туфлями або босоніжками та стриманими аксесуарами.
На моделі представлений 44 розмір:
Заміри жилету:
- довжина виробу – 71/66 см.
Заміри штанів:
- довжина зовнішнього шву – 104 см.
- довжина внутрішнього шву – 76 см.
Склад - 50% бавовна, 50% поліестер
Модель на фото: зріст 173 см, одягнуто на параметри 84-60-92 розмір 44
Якщо ви шукаєте, який літній жіночий костюм купити, ця модель стане чудовим вибором. Вона поєднує стиль, практичність і універсальність для щоденного носіння. Матеріал дихає і дарує відчуття легкості протягом усього дня.
Звертайтесь - визначимо розмір, який підійде саме Вам. Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти. Обмін та повернення.
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ

Замовляйте літні костюми прямо зараз на AnaSol-Style!



РОЗМІРНА СІТКА
44 46 48 50
РОЗМІРНА СІТКА

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Верх | Жилет |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | М'ятний |
| Костюм складається з | Штани, Жилет |
| Низ | Штани |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Сезон | Весна/Літо |
| Склад | 50% бавовна, 50% поліестер |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Тип тканини | Льон |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
- Ціна: 1 510 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника








