Новинка

Туфлі жіночі SOFT WIND екошкіра великих розмірів на танкетці чорні 42
- В наявності
1 180 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Країна виробник | Китай |
| Вид взуття | Туфлі |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Повнота взуття | Тип «H» |
| Довжина устілки | 28 |
| Висота платформи | 2 см |
| Висота голінища/задника | 6 см |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Матеріал підошви | ПВХ |
| Стиль | Повсякденний |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Перфорація | Ні |
| Мембрана | Ні |
| Прошивка | Так |
| Супінатор | Так |
| Вид устілки | Анатомічна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір жіночого взуття | 42 см |
- Ціна: 1 180 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: картонна коробка

