Новинка

Туфлі жіночі Коронате екошкіра на рівному ходу бежеві 37
- В наявності
- Код: ОБТ717
1 140 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AESD |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вид взуття | Туфлі |
| Сезон | Літо |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Повнота взуття | Тип «H» |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Висота платформи | 3 см |
| Висота голінища/задника | 6 см |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Матеріал підошви | ПВХ |
| Стиль | Міський |
| Колір | Бежевий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Шнурівка |
| Перфорація | Так |
| Мембрана | Ні |
| Прошивка | Так |
| Супінатор | Так |
| Вид устілки | Анатомічна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір жіночого взуття | 37 см |
- Ціна: 1 140 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: картонна коробка

