Новинка
-20%
-20%Стильне джинсове плаття сорочка довгий рукав із поясом довжини міді на ґудзиках синє 50
- В наявності
- Код: 43802
1 980 ₴
1 580 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина сукні | Міді |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Темно-синій |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Сезон | Весна/Літо |
| Склад | 100% бавовна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон сукні | Міді |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 1 580 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника

