Новинка
-17%
-17%влевовправо
Стильне літнє ажурне плаття з прошви бавовняне чорне 42
- В наявності
- Код: 901376/1
2 290 ₴
1 890 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Довжина сукні | Міді |
| Застібка | Гудзики, Потайна |
| Колір | Чорний |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% бавовна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип тканини | Прошва |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Фасон сукні | А-силует |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 1 890 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника





