Новинка
-19%
-19%влевовправо
Модне джинсове плаття міді з довгим рукавом із поясом на ґудзиках синє 50
- В наявності
- Код: 43832
2 070 ₴
1 670 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина сукні | Міді |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Синій |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 84 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Обхват талії | 60 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Сезон | Весна/Літо |
| Склад | 80% хлопок, 20% полиэстер |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон сукні | Міді |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 1 670 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника









