НОВИНКА

влевовправо
Жилетка жіноча тепла оверсайз із капюшоном must have сезону молочна 46/48
- В наявності
- Код: 902299
1 570 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Безрукавка |
| Вид утеплювача | Штучний пух |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Знімний |
| Колір | Молочний |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Особливості | На блискавці, З карманом |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Силует | Розширений |
| Склад | поліестер 100% |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип коміра | Стійка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
- Ціна: 1 570 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: картонна коробка, поліетиленовий пакет









