Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mila Nova |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид плащів | Двобортний |
| Тип тканини | Плащівка |
| Склад | 100% поліестер |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Блакитний |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина рукава вироба | 78 см |
| Довжина від горловини до низу вироба | 95 см |
| Застібка | Гудзики |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Капюшон | Без капюшона |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Довжина виробу | 95 см |
| Особливості | На ґудзиках |
- Ціна: 3 440 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника


