РОЗПРОДАЖ
-25%
-25%влевовправо
Літнє ажурне плаття ошатне з прошви бавовна біле 46
- В наявності
- Код: 901376
1 570 ₴
1 170 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Виробник | Модний острів |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Прошва |
| Фасон сукні | А-силует |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Стиль | Casual |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 100% котон |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики, Потайна |
| Наявність кишень | Ні |
- Ціна: 1 170 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника









