НОВИНКА
-12%
-12%влевовправо
Модна куртка парка жіноча демісезонна замшева з капюшоном подовжена коричнева 44
- В наявності
- Код: 902315/1
3 310 ₴
2 910 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид куртки | Парка |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 67 см |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Знімний |
| Колір | Коричневий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Обхват грудей | 82 см |
| Обхват стегон | 88 см |
| Обхват талії | 62 см |
| Особливості | З карманом, З капюшоном, На блискавці |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Стійка |
| Тип тканини | Замша |
| Фасон рукава | Довгий |
| Функція підігріву | Ні |
- Ціна: 2 910 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: поліетиленовий пакет з логотипом виробника









