Новинка
-29%
-29%влевовправо
Стильний светр жіночий джемпер в'язаний на гудзиках пудровий 46/48
- В наявності
- Код: 24226/2
1 370 ₴
970 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Светр |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 61 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина рукава вироба | 59 см |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Пудровий |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 60% поліестер, 40% бавовна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | В'язання |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
- Ціна: 970 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування з логотипом виробника


