-14%Вязана ажурна сукня жіноча плісе а силуету міді на гудзиках блакитна
- В наявності
- Код: 25408
2 890 ₴
2 490 ₴
В’язана ажурна сукня жіноча плісе А-силуету міді на ґудзиках
Стильна в’язана сукня міді А-силуету — ідеальний вибір для жінок, які цінують комфорт і жіночність. Модель виконана з приємного трикотажного полотна з ажурною в’язкою, що надає образу легкості та витонченості. Верх та поділ мають декоративну ажурну текстуру, а середина спідниці виконана щільнішим полотном, завдяки чому сукня плісе красиво тримає форму. Застібка на ґудзики по всій довжині дозволяє регулювати глибину розрізу та створювати різні образи.

Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Професійна консультація менеджера як купити вязане плаття
- Обмін/Повернення якщо не підійшло
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продаючи вам товари, ми гарантуємо , що купуючи у нас ви отримуєте товар, який відповідає опису і представленим фото.
Тому не потрібно турбуватись про те, що вам може не приїхати замовлена річ.
Роблячи оплату 100% на карту ви економите ваші гроші, оскільки не оплачуєте комісію за перерахування коштів.
Доставку сплачує Покупець.
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Довжина сукні | Міді |
| Колір | Блакитний |
| Міжнародний розмір | S |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% бавовна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип тканини | В'язання |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон сукні | Міді |
| Шлейф | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Пошиття | Фабричний |
- Ціна: 2 490 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника




