- Реальні фото товару
- Українське виробництво: фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Працюємо напряму з виробником
Модний жіночий тренч з італійської плащівки довжини міді на пояс
Двобортний плащ класичного крою з широким коміром і погонами на плечах. Виконаний із плащової тканини на інтерлоці. Пояс підкреслює талію та дозволяє регулювати посадку. Довжина міді, шліца ззаду. Застібається на ґудзики, є підкладка. Розрахований на температурний режим від +5°С і вище.
Заміри виробу в 46 розмірі:
- довжина виробу – 115 см.
- склад - плащівка 100% поліестер
- сезон - підійде на весну-осінь, температурний режим 8-18 С °
Модель на фото: зріст 174 см, одягнуто на параметри 88-68-94 розмір 46
Стильний весняний жіночий плащ з чіткою посадкою по фігурі. Йде розмір у розмір, не оверсайз, розрахований на температурний режим від + 8 C і вище. Гарно поєднується зі спідницями та жіночими штанами.
Фабричне пошиття (Харків) забезпечує якість швів та крою.
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ

Замовити тренч жіночий з Нової колекції на AnaSol-Style!



РОЗМІРНА СІТКА
46 48 50 52 54 56

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид плащів | Двобортний |
| Тип тканини | Плащівка |
| Склад | 100% поліестер |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Коричневий |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина рукава вироба | 78 см |
| Довжина від горловини до низу вироба | 95 см |
| Застібка | Гудзики |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Капюшон | Без капюшона |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Довжина виробу | 95 см |
| Особливості | На ґудзиках |
- Ціна: 3 540 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника






