-15%Бомбер жакет жіночий модний принт на кашемірі "ялинка" коричневий
- В наявності
- Код: 2365.6600
2 650 ₴
2 250 ₴
- Реальні фото товару
- Українське виробництво: фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Працюємо напряму з виробником
Стильний жакет бомбер жіночий кашеміровий короткий на гудзиках
Куртка бомбер жіноча з костюмного кашеміру. Вільний прямий фасон, по низу виробу та рукава на резинці. Спущений рукав, дві накладні кишені попереду. Застібається на гудзики. Комір стійкою.
Заміри виробу в розмірі S-M:
- довжина виробу – 55 см.
- довжина рукава (від горловини) – 53 см.
- Склад: 40% вовна,30% віскоза, 30% поліестер
- Відшивається в розмірах: S-M L-XL 2XL-3XL
Стильний весняний бомбер поєднує трендовий прямий крій та комфорт. Розрахований на температуру від + 8 С° і вище. Фасон оверсайз - параметри куртки збільшені, тому підійдуть на більші розміри.Фабричне пошиття забезпечує якість швів та крою.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ЖІНОЧОГО БОМБЕРА
- Актуальна модель з нової колекції, що буде в моді у наступних сезонах
- Тканина не кашлатається та не втрачає вигляду
- Не створює зайвих об'ємів - за рахунок прямого покрою візуально додає стрункості силуету
- Універсальний дизайн - підходить як під класичні образи - взуття на підборах, так і під молодіжні - з кросівками
ПІДБЕРІТЬ ВАШ РОЗМІР ЗА ЗАМІРАМИ ВИРОБУ
S-M :
- півобхват грудей (ПОГ) - 54 см
- півобхват талії (ПОТ) - 52 см
- довжина рукава 61 см
L-XL :
- півобхват грудей (ПОГ) - 56 см
- півобхват талії (ПОТ) - 54 см
- довжина рукава 62 см
2XL-3XL:
- півобхват грудей (ПОГ) - 60 см
- півобхват талії (ПОТ) - 58 см
- довжина рукава 63 см
КОМУ ПІДІЙДЕ ЦЕЙ ЖІНОЧИЙ БОМБЕР ?
✔ Для жінок, які цінують якість та сучасний крій у верхньому одязі
✔ Для усіх типів фігури - універсальний фасон, що гарно сідає на будь-які параметри
✔ Для тих, хто любить модні тренди, і завжди тримає руку на пульсі моди - стильна новинка, в яку варто інвестувати зараз, оскільки буде актуальним на наступні сезони
✔ Для жінок будь-якого віку - натуральна тканина та універсальний фасон, що підходить молодим модницям та жінкам зрілого віку
✔ Для тих, хто шукає річ на вихід та для особливих випадків - модель пасує також і до святкового вбрання
Купити демісезонну куртку бомбер жіночу прямо зараз на AnaSol-Style!



РОЗМІРНА СІТКА
| S-M L-XL XXL-3XL |

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seventeen |
| Країна виробник | Україна |
| Вид куртки | Бомбер |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 53 см |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Колір | Коричневий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Особливості | На ґудзиках |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 70% вовна, 20% акрил, 10% віскоза |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Стійка |
| Тип тканини | Кашемір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Функція підігріву | Ні |
| Ширина виробу | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Пошиття | Фабричний |
- Ціна: 2 250 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: поліетиленовий пакет з логотипом виробника







