-13%Модна куртка парка жіноча демісезонна замшева з капюшоном подовжена шоколадна
- В наявності
- Код: 902315
3 080 ₴
2 680 ₴
Замовляйте модну у цьому сезоні жіночу замшеву парку :
- Українське виробництво
- Реальні огляди товару
- Фабричне пошиття Харків - рівні шви, правильна форма, гарно сідає по фігурі, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Працюємо напряму з виробником
Стильна жіноча куртка парка весняна з приємної на дотик м'якої замші відтінку темного шоколаду
Куртка парка жіноча весняна виконана в креативному дизайні останного сезону: подовжений крій, накладні декоративні кишені-лісточки, декоративна баска по лінії талії. Об'єм талії регулюється затяжкою.
Бажаєш виглядати мега-стильно цієї весни? Тоді ця куртка саме те що потрібно - свіжий креативний дизайн додає неповторності твоєму стилю. І ця модель точно буде лише у тебе: лімітована колекція від українського виробника.
-
Розміри: 42–48
Легко комбінується з джинсами, брюками, сукнями та спортивним одягом. Практичний склад забезпечує зносостійкість і простоту догляду, що робить модель ю для щоденного носіння.
Характеристики
-
Матеріал: замша
-
Склад: 70% бавовна, 30% поліестер
-
Комір: стійка
-
Функціональна затяжка по талії
-
Довжина рукава: 62 см
Замовляйте модну демісезонну куртку онлайн вже зараз. Швидка доставка по Україні та зручні способи оплати зроблять покупку легкою та приємною.
РОЗМІРНА СІТКА
42 44 46 48

Для правильного визначення розміру куртки зробіть заміри, наведені в таблиці, та повідомте нашому менеджеру.
Згідно ваших даних нам не важко буде підібрати для вас модель куртки у потрібному розмірі.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Фахова консультація менеджера як купити весняну парку
- Обмін/повернення, якщо не підійде
- Співвідношення якості продукції та ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії — упродовж 10 хвилин
СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продаючи вам товари, ми гарантуємо, що купуючи в нас, ви купуєте товар, який відповідає реальному фото та наведеному опису.
Тому вам не варто турбуватися про те, що ви можете з будь-яких причин не отримати замовлену річ.
Роблячи передоплату перед відправкою, в такий спосіб ви економите ваші кошти, оскільки не оплачуєте космію за переказ.
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Woyz |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 74 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид куртки | Парка |
| Тип тканини | Замша |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 70% бавовна та 30% поліестер |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Шоколад |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 62 см |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Особливості | З капюшоном, З карманом, На блискавці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
- Ціна: 2 680 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: поліетиленовий пакет з логотипом виробника











