Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Деталі: Плаття завдовжки міді, прямого силуету. Светр із високим горлом і об'ємним рукавом на манжеті.
Довжина сукні 116 см
На моделі розмір 52-54 (XXL-XXXL).
Артикул: 1011231
Тканина: трикотаж
Склад: 80% вовна, 20% еластан
Сезон: осінь-зима
Розмірний ряд: 52-54
Тканина: трикотаж
Склад: 80% вовна, 20% еластан
Сезон: осінь-зима
Розмірний ряд: 52-54

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Peony |
| Країна виробник | Україна |
| Верх | Кофта |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч, Пам'ять |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Колір | Чорний |
| Костюм складається з | кофта, спідниця |
| Міжнародний розмір | 2XL-4XL |
| Низ | Спідниця |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Обхват талії | 95 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/54 |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Склад | 80% шерсть, 20% эластан |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Тип коміра | Стійка |
| Тип тканини | Трехнитка (петля) |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Фасон рукава | Довгий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 52-54 |
| Тканина | Трикотаж |
- Ціна: 1 310 ₴








