Новинка
-11%
-11%влевовправо
Жіночий костюм з шортами літній двійка з сорочкою бежевий
- В наявності
- Код: 1405252
2 770 ₴
2 470 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Деталі: Жакет на захід. Шорти високої посадки з поясом на широкій гумці, з двома бічними кишенями.
Довжина жакета по спині 74 см
Довжина шорт 43 см
На моделі розмір 48-50 (L-XL).
Артикул: 1405252
Тканина: лен
Склад: 100% льон
Сезон: весна-лето
Розмірний ряд: 48-50
Тканина: лен
Склад: 100% льон
Сезон: весна-лето
Розмірний ряд: 48-50

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Peony |
| Країна виробник | Україна |
| Верх | Сорочка |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Низ | Шорти |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Склад | 100% лён |
| Стан | Новий |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Тип тканини | Льон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Літо |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Пошиття | Фабричний |
- Ціна: 2 470 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника




