Замовляйте стильну джинсову силуетну сукню та дивуйте стилем і красою:
- Реальні фото товару
- Українське виробництво: фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Працюємо напряму з виробником
Сукня-сорочка із високоякісного турецького матеріалу. Модель із відкладним коміром. Талія доповнена шльовками. Застібається на кнопки. Комплектується поясом із основного матеріалу.
- Відтінок: блакитний
- Температурний режим: весна-літо, 15-30 °С
- Розміри: 44-48
- Довжина сукні: 130 см
- Склад: котон 100%
- Догляд: прання при температурі не вище 30 °С
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ЖІНОЧОЇ ЛІТНЬОЇ ДЖИНСОВОЇ СУКНІ
- Гарно тримає форму та робить фігуру витонченою: посадка чітко по плечах
- Тканина не кашлатається та не втрачає вигляду
- Не створює зайвих об'ємів - за рахунок прямого покрою візуально додає стрункості силуету
- Підходить як під класичні образи - взуття на підборах, так і під молодіжні - з кросівками
КОМУ ПІДІЙДЕ ЦЯ МОДЕЛЬ ЖІНОЧОЇ СУКНІ?
✔ Для жінок, які цінують гарний крій та молодіжні тренди в одязі
✔ Для усіх типів фігури - універсальний фасон, що гарно сідає на будь-які параметри
✔ Для жінок зростом від 168 см та вище
✔ Для жінок будь-якого віку - натуральна тканина та універсальний фасон, що підходить молодим модницям та жінкам зрілого віку
✔ Для тих, хто шукає універсальну сукню на усі випадки життя

РОЗМІРНА СІТКА
44 46 48 50

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Виробник | Модний острів |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Блакитний |
| Тип тканини | Softshell |
| Фасон сукні | А-силует |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Стиль | Casual |
| Сезон | Весна/Літо |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | джинс |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Пояс, Гудзики |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Ні |
- Ціна: 2 860 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника







