
Елегантна трикотажна літня сукня максі тканина в рубчик з V-вирізом етнічний принт чорна
- В наявності
- Код: 902043/1
2 440 ₴
Трикотажна довга жіноча літня сукня з V-вирізом і гумкою в етно-стилі - дмвуй красою, створюй елегантний вайб!
Легка, повітряна та неймовірно зручна — саме такою має бути стильна жіноча літня сукня. Представляємо стильну модель із м’якого трикотажного полотна, яка поєднує в собі елегантність і зручність. Завдяки V-подібному вирізу та спущеним плечам, ця сукня вигідно підкреслює декольте та додає образу жіночності. А еластична талія на резинці робить посадку універсальною та комфортною.
В'язана сукня із високоякісного турецьк матеріалу. Модель з V-подібним вирізом та спущеним плечем. Талія виконана еластичною гумкою.
Заміри виробу в 44-48 розмірі:
- довжина по спинці – 140 см.
- розмір універсальний : 44-50 р - розтягується до 8 см. Підходить на параметри тіла: груди 90-100 см, талія 68-80 см, бедра 92-104 см.
- склад: 100% котон
ДІЄ ЗНИЖКА : - 100 ГРН НА ДРУГУ ПОЗИЦІЮ В ЗАМОВЛЕННІ
Замовляйте стильну сукню на AnaSol-Style:
- Реальні огляди товару та власні фото
- Фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, гарно сідає по фігурі, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
На фото одягнуто 44-48 р на параметри: груди 88 см, талія 68 см, бедра 94 см. Ріст 172 см


ЗАМІРИ ВИРОБУ ПО РОЗМІРАХ

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Виробник | Модний острів |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон сукні | Максі |
| Розмір жіночого одягу (UA) | oversize 44-48 |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Стиль | Casual |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 100% котон |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
- Ціна: 2 440 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника








