
Стильна джинсова сукня сорочка з поясом довжини міді блакитна
- В наявності
- Код: 42942
2 120 ₴
Стильна джинсова сукня сорочка з поясом довжини міді
Повсякденна сукня-сорочка з деніму. Модель із відкладним коміром та рукавами ¾. Передня частина декорована клапанами. Лінія талії доповнена шльовками. Комплектується поясом із основного матеріалу. Застібається на функціональні ґудзики по планці.
Заміри виробу в 44 розмірі:
- довжина по спинці – 125 см.
- довжина рукава – 44 см.
- склад - 80% бавовна, 20% поліестер
Модель на фото: зріст 173 см, одягнуто на параметри 84-60-92 розмір 44
Стильна джинсова сукня поєднує у собі комфорт, практичність та сучасний дизайн. Легко адаптуються під будь-який образ: від повсякденного до більш елегантного. Завдяки продуманому крою, якісному деніму та універсальності фасону, підкреслює фігуру і забезпечує комфорт протягом усього дня.
Звертайтесь - визначимо розмір, який підійде саме Вам. Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти. Обмін та повернення.
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ

Купити джинсову сукню прямо зараз на AnaSol-Style!



РОЗМІРНА СІТКА
46 48 50

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Виробник | Модний острів |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон сукні | Сукня - сорочка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват грудей | 84 см |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Склад | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Пояс, Гудзики |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
- Ціна: 2 120 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника





