РОЗМІРНА СІТКА

Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Фахова консультація менеджера по вибору моделі жіночої сукні, яка найбільше вам підходить
- Обмін/Повернення якщо не підійшла
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
УМОВИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продаючи вам товари, ми гарантуємо, що купуючи у нас ви отримуєте товар, який відповідає опису і представленим фото.
Тому не потрібно турбуватись про те, що вам може не приїхати замовлена річ.
Роблячи повну передоплату перед відправкою ви економите ваші гроші, оскільки не сплачуєте комісію за переказ коштів.
Доставку сплачує Покупець.
Способи оплати за товар:
1. Безготівковий розрахунок - безготівковий розрахунок за реквізитами. Видається чек.
2. Оплата на Новій Пошті при отриманні.
Ви сплачуєте покупку на пошті, при цьому комісія складає: 20 грн.+2% від суми накладеного платежу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина сукні | Міді |
| Колір | Бежевий |
| Міжнародний розмір | S |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% котон |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип тканини | Softshell |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Короткий |
| Фасон сукні | Сукня - сорочка |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 2 140 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника


