-11%Чоловічі демісезонні кросівки з пропиткою сірі
- В наявності
- Код: Л-002 хакі
1 740 ₴
1 540 ₴
Обирайте демісезонні чоловічі кросівки для максимального комфорту при вологій погоді:
- Реальні фото товару
- Фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Працюємо напряму з виробником
ЗРУЧНІ ДЕМІСЕЗОННІ КРОСІВКИ З НЕПРОМОКАЮЧОЮ ПРОПИТКОЮ
Дана модель витрамана в лаконічному дизайні та нейтральних відтінках. Комфортні та легкі, гарно підійдуть для вологої погоди: пропитка від намокання. Міцна і гнучка підошва забезпечує добре зчеплення з поверхнею та амортизацію під час використання. Внутрішня підкладка: текстиль + утеплення демісезон, забезпечує комфорт для ніг та тепло у міжсезоння.
Гарна пара чоловічого взуття для ативного життя: робота, відпочинок, туризму. Універсальний відтінок дає змогу поєдкувати ці чоловічі кросівки з усім базовим гардеробом.
- Розмірність: повномірки
- Верх: еко шкіра
- Внутрішня підкладка: текстиль
- Колір: сірий
- Підошва: ЕVA
- Устілка: меморі комфорт
- Висота підошви: 3 см
- Вага півпарку: 300 г
- Розмірна сітка: 41-45 - повномірки
- Виробник: В'єтнам
Таблиця розмірів:
Довжина по устілці в сантиметрах:
41 розмір 26 см
42 розмір 27 см
43 розмір 28 см
44 розмір 28,5 см
45 розмір 29 см

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stilli |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір чоловічого взуття | 41 |
| Повнота взуття | Анатомічна будова колодки |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Сірий |
| Матеріал верху | Штучна шкіра/текстиль |
| Матеріал підошви | Піна |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Стиль | Спортивний |
| Вид устілки | Текстильна |
| Застібка | Шнурівка |
| Висота голінища/задника | 6 см |
| Вологозахист | Так |
| Водовідштовхувальне просочення | Так |
| Масловідштовхувальне просочення | Так |
| Прошивка | Так |
| Посилюючі накладки | Так |
| Антиковзка підошва | Так |
| Стан | Новий |
| Довжина устілки | 27 см |
| Перфорація | Ні |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткові характеристики | |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Висота платформи | 3 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Текстиль - Сітка |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Масловідштовхувальних просочення | Так |
- Ціна: 1 540 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: картонна коробка

