-18%Стильна літня ажурна сукня з прошви бавовняна чорна
- В наявності
- Код: 901376/1
2 190 ₴
1 790 ₴
Стильна літня ажурна сукня з прошви бавовняна
Стильна сукня-кльош із високоякісного турецького матеріалу. Модель з коміром стійка та V-подібним розрізом. Декоровано двома рюшами по поличці та ззаду до відрізної талії. Поділ доповнений воланом. Застібається на ґудзики із петлями спереду. Модель на підкладці. Комплектується поясом.
Заміри виробу в 44 розмірі:
- Довжина спинки — 128 см.
- Довжина рукава — 15 см.
- Ширина плечей — 36 см.
- Склад — 100% бавовна.
- Підкладка — 100% поліестер.
Модель на фото: зріст 170 см, одягнена на параметри 88-66-95, розмір 44
Перевагою цієї моделі жіночої літньої сукні є легка тканина, що забезпечує комфорт у спекотну погоду. Вона гарно сидить на фігурі, не додає об’єму та не створює зайвих об’ємів. Вибирайте його для стильних образів у теплу пору року
Звертайтесь — визначимо розмір, який підійде саме Вам. Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти. Обмін та повернення.
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РАЗМІРАМ

Купити жіночу літню сукню прямо зараз на AnaSol-Style!



РОЗМІРНА СІТКА
42 44 46

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Довжина сукні | Міді |
| Застібка | Гудзики, Потайна |
| Колір | Чорний |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% бавовна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип тканини | Прошва |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Фасон сукні | А-силует |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 1 790 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника





