РОЗМІРНА СІТКА

Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Фахова консультація менеджера по вибору моделі жіночої вишитої сукні, яка найбільше вам підходить
- Обмін/Повернення якщо не підійшла
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
УМОВИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продаючи вам товари, ми гарантуємо, що купуючи у нас ви отримуєте товар, який відповідає опису і представленим фото.
Тому не потрібно турбуватись про те, що вам може не приїхати замовлена річ.
Роблячи повну передоплату перед відправкою ви економите ваші гроші, оскільки не сплачуєте комісію за переказ коштів.
Доставку сплачує Покупець.
Способи оплати за товар:
1. Безготівковий розрахунок - безготівковий розрахунок за реквізитами. Видається чек.
2. Оплата на Новій Пошті при отриманні.
Ви сплачуєте покупку на пошті, при цьому комісія складає: 20 грн.+2% від суми накладеного платежу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сукні |
| Вид спідниці | Міді |
| Вишивка | Машинна |
| Візерунки і принти | Вишиті візерунки |
| Довжина | 115 см |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | 80% бавовна 20% віскоза |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
- Ціна: 2 060 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника






