-19%Модна джинсова сукня міді з довгим рукавом з поясом на гудзиках синя
- В наявності
- Код: 43832
2 140 ₴
1 740 ₴
Модна джинсова сукня міді з довгим рукавом з поясом на гудзиках – комфорт та зручність на кожен день
Модна джинсова сукня міді А-силуету дає можливість створити стильний жіночний та трендовий образ. Модель з елегантним V-подібним вирізом красиво підкреслює зону декольте, а відрізна талія формує витончений силует. Класична застібка на ґудзики додає практичності та зручності у носінні. Універсальна довжина міді робить сукню доречною як для щоденних прогулянок, так і для стильних виходів. Пояс не входить у комплект.
Заміри виробу в 44 розмірі:
- довжина по спинці - 115 см;
- довжина рукава (від горловини) - 70 см.
- склад - 80% бавовна, 20% поліестер
Модель на фото: зріст 173 см, одягнуто на параметри 84-60-92 розмір 44
Бажаєте виглядати молодо та сучасно, тоді купити джинсову сукню - найбільш вдале рішення. За рахунок правильної посадки по фігурі і чіткої лінії плечей дана модель додає силуету стрункості. А натуральна котонова тканина денім дає змогу тілу дихати та почувати себе комфортно в будь-яку погоду.
Звертайтесь - визначимо розмір, який підійде саме Вам. Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти. Обмін та повернення.
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ

Купити джинсову сукню прямо зараз на AnaSol-Style!



РОЗМІРНА СІТКА
44 46 50

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Виробник | Модний острів |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон сукні | Міді |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват стегон | 92 см |
| Обхват талії | 60 см |
| Обхват грудей | 84 см |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | 80% хлопок, 20% полиэстер |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
- Ціна: 1 740 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника









