-18%Стильна джинсова сукня жіноча А силуету на гудзиках з пишними довгими рукавами міді блакитна
- В наявності
- Код: 90832/2
2 240 ₴
1 840 ₴
- Українське виробництво (фабричний Харків)
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
Стильна джинсова сукня жіноча А-силуету на гудзиках з пишними довгими рукавами міді
Трендова повсякденна сукня, виконана з якісного турецького матеріалу, поєднує комфорт і практичність. Модель має V-подібний виріз горловини та довгі рукави з манжетами на резинці. Сукня відрізна по лінії талії, доповнена шльовками для пояса та зручними кишенями. Застібається на ґудзики. Пояс у комплект не входить.
На моделі представлено 42 розмір:
- довжина виробу - 115 см;
- довжина рукава (від плечового шва) - 49 см.
- склад - 100% бавовна
Модель на фото: зріст 169 см, одягнуто на параметри 85-61-92 розмір 42
Розмір 42 підійде на параметри тіла:
- груди 84 см, талія 66 см, бедра 92 см
Розмір 44 підійде на параметри тіла:
- груди 88 см, талія 70 см, бедра 96 см
Якщо хочете виглядати стильно та ефектно , тоді ця сукуня саме для Вас. За рахунок фасону та чіткої лінії плечей дана модель додає силуету стрункості. А натуральна бавовняна тканина дає змогу тілу дихати та відчувати комфорт у будь-яку погоду.
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ

Купити джинсову сукню прямо зараз на AnaSol-Style!



РОЗМІРНА СІТКА
42

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Виробник | Модний острів |
| Колір | Блакитний |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон сукні | А-силует |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват стегон | 92 см |
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват грудей | 86 см |
| Стиль | Casual |
| Сезон | Весна/Літо |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | 100% бавовна |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
- Ціна: 1 840 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника



