-21%Жіноча сукня сорочка з розрізами по боках довга пудрового кольору
- В наявності
- Код: 601002/3
1 900 ₴
1 500 ₴
Плаття сорочка міді з Нової літньої колекції підкорить вас правильною посадкою по фігурі і якісним покроєм. Натуральна тканина, приємна до тіла забезпечить комфорт у найспекотнішу погоду. А розмірна сітка дозволить замовити той розмір, який потрібен саме вам.
Купити сукню сорочку за доступною ціною можна зі швидкою доставкою та будь-яким зручним способом оплати в нашому інтернет магазині.
По всіх деталях стосовно розміру, складу тканини чи особливостей крою проконсультує наш менеджер. Швидка доставка та приємне враження від покупки.
РОЗМІРНА СІТКА

Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Фахова консультація менеджера по вибору моделі жіночої літньої сукні, яка найбільше вам підходить
- Обмін/Повернення якщо не підійшла
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продаючи вам товари, ми гарантуємо , що купуючи у нас ви отримуєте товар, який відповідає опису і представленим фото.
Тому не потрібно турбуватись про те, що вам може не приїхати замовлена річ.
Роблячи оплату 100% на карту ви економите ваші гроші, оскільки не оплачуєте комісію за перерахування коштів.
Доставку сплачує Покупець.
Способи оплати за товар:
1. Безготівковий розрахунок - оплата на карту Приват, сплачуєте 100% вартості товару. При такому розрахунку немає комісії Нової Пошти за переказ коштів.
2. Оплата на Новій Пошті при отриманні.
Ви сплачуєте покупку на пошті, при цьому комісія складає: 20 грн.+2% від суми замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина сукні | Міді |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Пудровий |
| Міжнародний розмір | L |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Склад | 100% котон |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Softshell |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Фасон сукні | Сукня - сорочка |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 1 500 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника


