-19%Модна джинсова сукня сорочка з поясом міді на гудзики синя
- В наявності
- Код: 42895/1
2 110 ₴
1 710 ₴
Модна джинсова сукня сорочка з поясом міді на гудзики
Джинсова сукня з поясом. Виріб з круглою горловиною та рукавами ¾. Талія доповнена шльовками. Застібається на ґудзики спереду.
Заміри виробу в 44 розмірі:
- довжина по спинці – 122 см.
- довжина рукава – 44,5 см.
- склад - 100% бавовна
Модель на фото: зріст 173 см, одягнуто на параметри 84-60-92 розмір 44
Купити джинсову сукню - найбільш вдале рішення, щоб виглядати молодо та сучасно. За рахунок правильної посадки по фігурі і чіткої лінії плечей дана модель додає силуету стрункості. А натуральна котонова тканина денім дає змогу тілу дихати та почувати себе комфортно в будь-яку погоду.
Звертайтесь - визначимо розмір, який підійде саме Вам. Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти. Обмін та повернення.
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ

Купити джинсову сукню прямо зараз на AnaSol-Style!



РОЗМІРНА СІТКА
46 48 50 52

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Виробник | Модний острів |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон сукні | Міді |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват стегон | 92 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Склад | 100% бавовна |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Застібка | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
- Ціна: 1 710 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника





