-22%Стильна джинсова сукня сорочка коротка вільного крою темно синя
- В наявності
- Код: 42168/1
1 830 ₴
1 430 ₴
Стильна джинсова сукня сорочка коротка вільного крою
Джинсова сукня-сорочка трапецієподібного силуету з накладними кишенями. Рукав ¾ з нерегульованими петлями. Жовта відстрочка вигідно підкреслює глибокий синій колір виробу.
Перед тим, як одягнути виріб, його необхідно замочити з фіксатором кольору. Прати слід окремо від інших речей.
На моделі представлений 44 розмір.
- довжина виробу – 95 см;
- довжина рукава (від плечового шва) – 32 см.
- склад -100% бавовна
Модель на фото: зріст 167 см, одягнено на параметри 85-61-95, розмір 44
Хочете виглядати молодо й сучасно? Тоді джинсова сукня — найкращий вибір. Завдяки трапецієподібному силуету ця модель додає впевненості та чудово сидить на фігурі. А натуральна бавовняна тканина денім дозволяє шкірі дихати й відчувати себе комфортно за будь-якої погоди.
Звертайтесь - визначимо розмір, який підійде саме Вам. Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти. Обмін та повернення.
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ

Купити джинсову сукню прямо зараз на AnaSol-Style!



РОЗМІРНА СІТКА
46 48 50 52

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Довжина сукні | Коротке / міні |
| Колір | Синій |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 95 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% хлопок |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Фасон сукні | Міні |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 1 430 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника








