-17%Ніжна літня довга ажурна бавовняна сукня з прошви біла
- В наявності
- Код: 901376
2 390 ₴
1 990 ₴
Замовляйте стильну білу сукню з прошви з ажурними воланами:
- Реальні фото товару
- Українське виробництво: фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Працюємо напряму з виробником
Ніжна та легка літня ажурна сукня з натуральної бавовни прошва
Стильна сукня-кльош із високоякісного турецького матеріалу. Модель з коміром стійка та V-подібним розрізом. Декоровано двома рюшами по поличці та ззаду до відрізної талії. Поділ доповнений воланом. Застібається на ґудзики із петлями спереду. Модель на підкладці. Комплектується поясом.
Заміри виробу в 44 розмірі:
- Довжина спинки — 128 см.
- Довжина рукава — 15 см.
- Ширина плечей — 36 см.
- Склад — 100% бавовна.
Ця біла сукня а-силуету з ніжним ажурним мереживом стане гарною нарядною сукнею для святкових подій влітку. А натуральна тканина забезпечить комфорт та вентиляцію для тіла.
Також сукня підійде для створення легких жіночних образів на щодень для жаркої пори.
ЖІНОЧА СУКНЯ З ПРОШВИ: ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
- Легка та невагома, додає фігурі стрункості та візуально витягує силует
- Натуральна тканина, не парить та дозволяє тілу дихати
- Літня сукня з прошви - підходить будь-якому типу фігури
- Гарно стилізується з класичним взуттям - босоніжками, та молодіжним - кедами і кросівками
- Підійде для створення щоденних образів і також зробить неперевершений вигляд для святкових подій
КОМУ ПІДІЙДЕ ЦЯ МОДЕЛЬ ЖІНОЧОЇ ЛУТНЬОЇ СУКНІ?
✔ Для жінок, які цінують якість та гарний крій в одязі
✔ Для усіх типів фігури - універсальний фасон, що добре сідає на будь-які параметри
✔ Для тих, хто любить модні тренди, і завжди тримає руку на пульсі моди - стильна новинка, в яку варто інвестувати зараз, оскільки буде актуальним на наступні сезони
✔ Для жінок будь-якого віку - натуральна тканина та універсальний фасон, що підходить молодим модницям та жінкам зрілого віку
✔ Для тих, хто шукає літню сукню з натуральної тканини для максимального комфорту в жарку пору
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РАЗМІРАМ

Купити жіночу літню сукню прямо зараз на AnaSol-Style!



РОЗМІРНА СІТКА
42 44 46

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Виробник | Модний острів |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Прошва |
| Фасон сукні | А-силует |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Стиль | Casual |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 100% котон |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики, Потайна |
| Наявність кишень | Ні |
- Ціна: 1 990 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника









