Замовляйте модну вишиванку з натуральної тканини та насолоджуйтесь етно стилем української вишивки:
- Українське виробництво:фабричне пошиття Харків, рівні шви, правильна форма, гарно сідає по фігурі, матеріали нового покоління
- Професійна консультація щодо розміру, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Працюємо напряму з виробником
Блузка вишиванка жіноча в етно стилі з касивим орнаментом
Стильна блузка вишиванка жіноча із високоякісного натурального матеріалу в етно стилі з багатою вишивкою. Кругла горловина з V-образним вирізом. Рукави вільного крою з манжетами. Декорована ніжною вишивкою.
Заміри виробу в 44-46 розмірі:
- довжина виробу – 63 см;
- довжина рукава – 66 см.
- склад:
80% бавовна, 20% поліестер
Модель на фото: зріст 174 см, одягнуто на параметри 88-66-95 розмір 44/46
ЗАМІРИ ВИРОБУ ПО РОЗМІРАХ

КОМУ ПІДІЙДЕ СОРОЧКА ВИШИВАНКА?
✔️ Дівчатам, які хочуть виглядати стильно без складних образів
✔️ Тим, хто любить поєднання класики та сучасної моди
✔️ Для офісу, прогулянок, побачень або свят
✔️ Для тих, хто шукає “універсальну річ на всі випадки”
✔️ Підійде як молодим дівчатам, так і жінкам — виглядає дорого на будь-якому віці
Сорочка жіноча вишиванка з Нової колекції на AnaSol-Style!

РОЗМІРНА СІТКА
44-46 46-48 48-50 50-52 52-54 54-56

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Гігроскопічність |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Довжина від горловини до низу вироба | 54 см |
| Довжина рукава вироба | 52 см |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват шиї | 36 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Силует | Напівприлеглий |
| Склад | бавовна 50% віскоза 50% |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Тип тканини | Блузочная тканина |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Фасони | Прямий |
| Ширина виробу | 49 см |
- Ціна: 2 010 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника



